Express-Miejski.pl

Droga Strzelin – Ziębice zostanie wyremontowana?

istock.com fot.: istock.com

Na konferencji prasowej podsumowującej półmetek kadencji burmistrza Strzelina obecny był także Radosław Małoń W-ce Marszałek Województwa Dolnośląskiego, który odpowiadał na pytania mediów.

W trakcie spotkania padło pytanie co z drogą Strzelin – Ziębice. Jej stan daje wiele do życzenia. Koleiny, nierówności, wyboje… Wicemarszałek zdaje sobie sprawę z utrudnień jakie znajdują się na tej drodze, gdyż sam z niej niejednokrotnie korzystał.

- Jechałem ostatnio tą drogą i jest duży problem, trzeba uważać – mówi wicemarszałek Województwa Dolnośląskiego -  W trakcie jazdy trzeba się trzymać bliżej środka, bo jest problem z poboczem. Można opony pozrywać – tłumaczy.

Pod koniec grudnia będą znane ostateczne kwestie związane z inwestycjami jakie podejmie w roku 2013 województwo.

Pewne informacje będą dopiero po 20 grudnia kiedy wnioski zostaną przygotowane. To, co będzie realizowane w 2013 roku – na pewno taką informację przekażę. Priorytetem dzisiaj dla województwa jest służba zdrowia i remont dróg. To musi być zrobione, bo żaden inwestor do nas nie przyjedzie. Muszą być dobrze skomunikowane sieci miast nawet jeśli ma to zająć jakiś dłuższy okres czasu. Samorząd województwa nie jest w stanie dźwignąć wszystkich kwestii – tłumaczy Radosław Małoń- Przekaże taką informację – podkreślił raz jeszcze na zakończenie.

eMKa/Express-Miejski.pl

0

Dodaj komentarz

Dodając komentarz akceptujesz regulamin forum

KOMENTARZE powiadamiaj mnie o nowych komentarzach

REKLAMA


REKLAMA