Express-Miejski.pl

Charytatywny mecz z udziałem policjantów i strażników więziennych

Zwycięski puchar trafił w ręce pracowników Zakładu Karnego w Strzelinie fot.: policja

Celem było zebranie pieniędzy dla ciężko chorego ratownika medycznego, Łukasza Karasia i Jakuba Wiaderka, urodzonego ze schorzeniem kręgosłupa.

Piłkarski turniej zorganizowano na stadionie przy ulicy Okrzei. Grano o Puchar Komendanta Powiatowego Policji w Strzelinie Marka Pelczara. Imprezę zorganizowało stowarzyszenie IPA Region Strzelin. Do turnieju zgłosiło się osiem zespołów m.in. funkcjonariusze ze Strzelina, strażacy, funkcjonariusze służby więziennej i pracownicy strzelińskiego starostwa.

- Zwycięski puchar trafił w ręce pracowników Zakładu Karnego w Strzelinie, który w decydującym meczu pokonał policjantów ze Strzelina. Na najniższym stopniu podium uplasowali się przedstawiciele Zakładu Karnego nr 2 we Wrocławiu – informuje Ireneusz Szałajko ze strzelińskiej policji.

Nagrody wręczał komendant Marek Pelczar w asyście przewodniczącego IPA Artura Widelskiego i szef Stowarzyszenia Emerytów i Rencistów Policyjnych Kkoła w Strzelinie Bronisława Białkowskiego. Następnie wręczono dary dla Kuby i fundacji. Po części oficjalnej odbył się piknik.

bom

0

Dodaj komentarz

Dodając komentarz akceptujesz regulamin forum

KOMENTARZE powiadamiaj mnie o nowych komentarzach

REKLAMA


REKLAMA