Express-Miejski.pl

Zagłosuj na najlepszego policjanta

Plakat do konkursu fot.: policja

Trwa konkurs „Policjant, który pomógł”. Jego celem jest wyróżnienie najlepszych funkcjonariuszy. Kandydatów można zgłaszać do końca maja.  

Istotą przedsięwzięcia jest wyróżnienie policjantów, którzy według mieszkańców są profesjonalni i pomagają rodzinom, w których jest przemoc. Procedura zgłaszania policjantów odbywa się przez cały rok z wykorzystaniem formularzy zgłoszeniowych, które bezpośrednio wpływają do Ogólnopolskiego Pogotowia dla Ofiar Przemocy w Warszawie.

Kandydatów do dziesiątej edycji konkursu można zgłaszać indywidualne. Mogą to również robić organizacje i instytucje (z wyjątkiem policji) Termin - do 31 maja. Osoby zgłoszone po tym terminie przechodzą do kolejnej edycji. W dziewięciu dotychczasowych edycjach wyróżniono 45 funkcjonariuszy z całej Polski. Wybrani policjanci reprezentowali służbę prewencyjną i kryminalną. Konkurs od pierwszej edycji objęty został patronatem honorowym komendanta głównego, a gala wręczenia nagród wpisana została w scenariusz centralnych obchodów Święta Policji.
Na potrzeby konkursu funkcjonuje strona internetowa www.policjant.niebieskalinia.pl.

bom

0

Dodaj komentarz

Dodając komentarz akceptujesz regulamin forum

KOMENTARZE powiadamiaj mnie o nowych komentarzach

REKLAMA


REKLAMA