Express-Miejski.pl

Dwie tabletki ekstazy i gramy marihuany

Ekstazy to halucynogen, który pobudza organizm [zdjęcie ilustracyjne] fot.: policja

Dyżurny policji otrzymał telefoniczne zgłoszenie, że w hotelu w Strzelinie doszło do bójki. U jednego z mężczyzn znaleziono dwie tabletki środka odurzającego.

17 kwietnia funkcjonariusze otrzymali zgłoszenie od kobiety, że w hotelu doszło do awantury. Pobiło się dwóch mężczyzn, którzy byli pijani.
- Kiedy policjanci sprawdzali osoby wobec których podejmowali interwencję, u mężczyzny  w torbie podróżnej znaleźli 2 tabletki ekstazy o wadze 1,03 grama. Zatrzymano 42 letniego mężczyznę, którego przewieziono do policyjnego aresztu – informuje Ireneusz Szałajko, rzecznik strzelińskiej policji.
Ekstazy to halucynogen, który pobudza organizm. Jest pochodną amfetaminy jednak zasadniczo różni się działaniem. W ostatnich latach stał się bardzo popularny. Po zażyciu tabletki człowiek odnosi wrażenie, że bawi się lepiej, odczuwa ogromną radość i euforię. Ekstazy znajduje się na światowej liście środków odurzających i posiadanie go jest karalne.

Dwa dni później mundurowi ze Strzelina zatrzymali 20-latka, który posiadał przy sobie ponad dwa gramy konopi indyjskich. Na przesłuchaniu przedstawiono mu zarzuty posiadania narkotyku i zwolniono do domu.

bom

0

Dodaj komentarz

Dodając komentarz akceptujesz regulamin forum

KOMENTARZE powiadamiaj mnie o nowych komentarzach

REKLAMA


REKLAMA