Express-Miejski.pl

Pacjent wyskoczył z okna szpitala. Zginął na miejscu

Sprawę samobójstwa wyjaśnia strzelińska prokuratura [zdjęcie ilustracyjne] fot.: NP

Około 40-letni mężczyzna wyskoczył z ostatniego piętra Strzelińskiego Centrum Medycznego. Do zdarzenia doszło w niedzielę po godzinie 12. Sprawę bada policja.

Nieoficjalnie dowiedzieliśmy się, że wcześniej desperat miał wypadek samochodowy na trasie Strzelin – Oława.
- Mężczyzna jechał audi. Z nieznanych przyczyn wpadł do rowu. Pogotowie odwiozło go do Strzelińskiego Centum Medycznego. Na miejscu zrobiłem kilka zdjęć zniszczonego pojazdu – relacjonuje świadek, który chce pozostać anonimowy. Rzeczywiście rannego 40-latka pogotowie zabrało do Strzelina. Tam mężczyzna wyskoczył przez okno.

- Lekarze reanimowali pacjenta, ale niestety nie udało się im przywrócić czynności życiowych - informuje Magdalena Puziewicz - Kapiak, prezes Strzelińskiego Centrum Medycznego.

Informację potwierdza strzelińska policja, która zaznacza, że jest za wcześnie, aby mówić o przyczynach tragedii. Sprawę bada prokuratura. Oficjalny komunikat ma się pojawić około godziny 15.

bom

1

Dodaj komentarz

Dodając komentarz akceptujesz regulamin forum

KOMENTARZE powiadamiaj mnie o nowych komentarzach

 • Pacjent wyskoczył z okna szpitala. Zginął na miejscu

  2017-04-26 08:55:02

  gość: ~Brzeg

  ostatnio dodany post

  Szukamy świadka zdarzenia lub osobę która widziała jak poszkodowanego zabrała karetka pogotowia lub osobę która podwiozła poszkodowanego do szpitala .
  Pilny kontakt

REKLAMA


REKLAMA