Express-Miejski.pl

Samochód zderzył się z sarną i dachował

W okolicy Turowa samochód osobowy zderzył się z sarną i dachował fot.: Strzelin998

W Strzelinie lexus po zderzeniu z audi wylądował w rowie. Kierowca audi uciekł z miejsca wypadku. Do innego groźnego wypadku doszło też w Białobrzeziu.  

17 kwietnia na Ząbkowickiej w Strzelinie z powodu nieprawidłowego wyprzedzania lexus i audi zderzyły się bokami. W następstwie wypadku lexus wpadł do rowu. Kierowca z audi oddalił się z miejsca zdarzenia. Policja prowadzi postępowanie. Sprawcę czeka wysoka grzywna. Kilkugodzinne utrudnienia w ruchu odnotowano na trasie Wrocław – Strzelin. W okolicy Turowa samochód osobowy zderzył się z sarną i dachował. Ranna została kobieta, która prowadziła pojazd. Również 17 kwietnia na drodze krajowej nr 39 kierujący nissanem jadąc w kierunku Łagiewnik na zakręcie stracił panowanie nad pojazdem.
- Wpadł w poślizg i czołowo zderzył się z citroenem. W wyniku zderzenia kierujący nissanem i pasażerka citroena doznali obrażeń ciała i zostali przewiezieni do szpitala we Wrocławiu. Droga była przez kilka godzin zablokowana, zorganizowano objazdy – opowiada Ireneusz Szałajko z policji w Strzelinie.
Do kolejnego wypadku doszło 22 kwietnia w Przewornie. Na jednym z zakrętów kierujący pojazdem marki Honda stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w drzewo. Poszkodowana została jedna osoba którą zabrano do Strzelińskiego Centrum Medycznego. Samochodem prawdopodobne podróżowały trzy osoby. Jedna z nich ddaliła się z miejsca wypadku. Na miejsce wezwano straż pożarną i policję. Pierwszy pomocy udzielił poszkodowanym strażak z Karnkowa, która w chwili wypadku wracał tamtędy do domu.

bom

0

Dodaj komentarz

Dodając komentarz akceptujesz regulamin forum

KOMENTARZE powiadamiaj mnie o nowych komentarzach

REKLAMA


REKLAMA