Express-Miejski.pl

Dlaczego z okna szpitala wyskoczył 41-letni mężczyzna? Sprawę bada prokuratura

Policja poszukiwała zaginionego mężczyzny w okolicy, gdzie znaleziono jego audi fot.: czytelnik

Więcej informacji na temat samobójstwa w Strzelińskim Centrum Medycznym. Wcześniej mężczyzna miał wypadek. Jego audi znaleziono w rowie.

Przypomnijmy. Do tragedii doszło w niedzielę 23 kwietnia. Strzelińska policja została powiadomiona, że między miejscowościami Ośno i Brożec w przydrożnym rowie leży samochód marki Audi. W tym samym czasie dyżurny otrzymał informację o zaginięciu 41-letniego mieszkańca Brzegu (województwo opolskie). Zawiadomienie zgłosiła żona.
- Kobieta poinformowała, że mąż wyjechał samochodem marki Audi. Okazało się, że był to ten sam pojazd, który leżał rowie. Dyżurny policji natychmiast powołał do poszukiwań kilkunastu funkcjonariuszy, którzy mieli za zadanie odnaleźć  zaginionego i zdobyć informacje o okolicznościach jego zaginięcia – mówi Ireneusz Szałajko, rzecznik strzelińskiej policji.
Do poszukiwań włączono również strażaków, którzy wspólnie z funkcjonariuszami przeczesywali przyległy teren w okolicy znalezionego pojazdu. Po godzinie 12 pracownik strzelińskiego szpitala zawiadomił policję, że nieznany mężczyzna spadł z okna placówki na chodnik.
- Lekarze reanimowali pacjenta, ale niestety nie udało się im przywrócić czynności życiowych – informuje Magdalena Puziewicz – Karpiak, prezes Strzelińskiego Centrum Medycznego.
Policjanci ustalili, że samobójcą jest ten sam mężczyzna, którego poszukiwano. Z drogi między Brożcem a Strzelinem miał go zabrać przypadkowy kierowca. Sprawę i okoliczności zdarzenia bada prokuratura w Strzelinie. Do sprawy wrócimy.

Jacek Bomersbach

1

Dodaj komentarz

Dodając komentarz akceptujesz regulamin forum

KOMENTARZE powiadamiaj mnie o nowych komentarzach

 • Dlaczego z okna szpitala wyskoczył 41-letni mężczyzna? Sprawę bada prokuratura

  2017-04-27 11:10:38

  gość: ~Brzeg

  ostatnio dodany post

  Szukamy świadka zdarzenia lub osobę która widziała jak poszkodowanego zabrała karetka pogotowia lub osobę która podwiozła poszkodowanego do szpitala .
  Pilny kontakt maria_27@tlen.pl

REKLAMA


REKLAMA