Express-Miejski.pl

Pożar altanki i wypadki [raport strzelińskiej policji]

[zdjęcie ilustracyjne] fot.: bom

Przy ulicy Grota Roweckiego w Strzelinie paliła się altanka. W Wiązowie policja zatrzymała rowerzystę, który miał dwa promile.    

25 kwietnia jeden z działkowców zgłosił funkcjonariuszum pożar altanki w ogrodzie. Do pożaru doszło w pobliżu budynków mieszkalnych.
W drewnianym domku znajdowały się krzesła i stół. Po ugaszeniu płomieni właściciel nie potrafił wycenić strat. Policja bada przyczyny pożaru. 26 kwietnia w Wiązowie ulicą Armii Ludowej, jechał pijany w sztok cyklista.
- Funkcjonariusze zatrzymali  54-letniego mieszkańca Wiązowa, który jechał rowerem będąc w stanie nietrzeźwym. Mężczyzna miał 2 promile alkoholu w wydychanym powietrzu. Po wykonaniu czynności służbowych kierującego zwolniono. Rower przekazano innej osobie – mówi Ireneusz Szałajko z policji w Strzelinie.
27 kwietnia jadąc ulicą Ząbkowicką w Strzelinie kierowca osobowego mitsubishi nie zachował bezpiecznej odległości i najechał na tył audi A4, którym kierował mieszkaniec Ząbkowic. Kierowcy byli trzeźwi. Sprawca został ukarany mandatem w wysokości 250 zł. Policjanci zatrzymali też dowód rejestracyjny z mitsubishi. W tym samym dniu doszło do podobnego wypadku na autostradzie A4.
- Kierujący land roverem nie zachował bezpiecznej odległości i najechał na tył renaulta midluma. Oboje kierowcy są mieszkańcami powiatu wrocławskiego. Kierowcę land rovera ukarano mandatem  w wysokości 250 zł. Policjanci zatrzymali dowód rejestracyjny z land rovera – dodaje policjant. 28 kwietnia drobna stłuczka na parkingu przy ulicy Wolności (pod sklepem Mediaexpert). Kierująca samochodem marki Volkswagen Passat nieprawidłowo cofała i uderzyła w osobówkę seat toledo. Panią ukarano mandatem. 29 kwietnia przy Ząbkowickiej funkcjonariusze zatrzymali 25-latka – mieszkańca Wiązowa, który posiadał przy sobie śladowe ilości amfetaminy (0,10 grama). Mężczyzna trafił do aresztu. Po usłyszeniu zarzutów został zwolniony do domu.

Jacek Bomersbach

0

Dodaj komentarz

Dodając komentarz akceptujesz regulamin forum

KOMENTARZE powiadamiaj mnie o nowych komentarzach

REKLAMA


REKLAMA