Express-Miejski.pl

Apel rodziny: kto widział ten wypadek? Pytań jest więcej

Rodzina szuka świadków tego wypadku fot.: czytelnik

Do zdarzenia doszło 23 kwietnia w godzinach 6-8 rano. Między Brożcem a Strzelinem audi wjechało do rowu. Później kierowca tego pojazdu w szpitalu wyskoczył przez okno.  

Apel rodziny: Poszukiwani są świadkowie, którzy mogli widzieć mężczyznę lub mieć z nim kontakt po wypadku lub osobę, która podwoziła go do szpitala w Strzelinie. Był 23 kwietnia (niedziela) między godz. 6 a 8 rano na drodze między Brożcem a Strzelinem. Prosimy o pilny kontakt maria_27@tlen.pl.
Przypomnijmy. 23 kwietnia strzelińska policja została powiadomiona, że  między miejscowościami Ośno i Brożec w przydrożnym rowie leży samochód marki Audi. W tym samym czasie dyżurny otrzymał informację o zaginięciu 41-letniego mieszkańca Brzegu (województwo opolskie). Zawiadomienie zgłosiła żona.
- Kobieta poinformowała, że mąż wyjechał samochodem marki Audi. Okazało się, że był to ten sam pojazd, który leżał rowie. Dyżurny policji natychmiast powołał do poszukiwań kilkunastu funkcjonariuszy, którzy mieli za zadanie odnaleźć  zaginionego i zdobyć informacje o okolicznościach jego zaginięcia – mówi Ireneusz Szałajko, rzecznik strzelińskiej policji.
Do poszukiwań włączono również strażaków, którzy wspólnie z funkcjonariuszami przeczesywali przyległy teren w okolicy znalezionego pojazdu. Po godzinie 12 pracownik strzelińskiego szpitala zawiadomił policję, że nieznany mężczyzna spadł z okna placówki na chodnik.

bom

0

Dodaj komentarz

Dodając komentarz akceptujesz regulamin forum

KOMENTARZE powiadamiaj mnie o nowych komentarzach

REKLAMA


REKLAMA