Express-Miejski.pl

Mandaty i zatrzymania [raport policji]

W ciągu dwóch dni policja zatrzymała dwie osoby, które miały zgłosić się do zakładów karnych fot.: policja

Wypadek z udziałem 8-letniego dziecka na Wojska Polskiego w Strzelinie. Dziewczynce nic się nie stało. Policja zatrzymała dwie osoby poszukiwane przez sądy.  

Do zdarzenia doszło 7 maja w Strzelinie. Samochód marki Seat Leon jechał ulicą Wojska Polskiego. Z relacji kierowcy wynika, że w ostatniej chwili zauważył małą dziewczynkę, która z chodnika zjechała na jezdnię i uderzyła w seata.
- Funkcjonariusze ustalili, że kierujący pojazdem wykonał skręt w lewo, aby nie potrącić rowerzystki, po czym kierująca rowerem uderzyła w  bok pojazdu. Na miejsce wezwano pogotowie, które zbadało ośmiolatkę – relacjonuje Ireneusz Szałajko, rzecznik strzelińskiej policji.
Na szczęście zakończyło się na strachu. O zdarzeniu powiadomiono rodziców, których pouczono, aby bardziej pilnowali dziecko.

8 maja w Łojowicach podczas rutynowej kontroli strzelińska drogówka zatrzymała prawo mieszkańcowi Wiązowa. Przekroczył on prędkość o 54 km na godzinę. Kierujący jechał fordem turneo z prędkością 104 km na godzinę przy ograniczeniu do 50 kilometrów. Tego samego dnia w Wiązowie kierująca samochodem marki Renault Megane  nie zachowała należytej ostrożności i uderzyła w stojącego volkswagena golfa. W wyniku zdarzenia nikt nie odniósł obrażeń. Panią ukarano mandatem w wysokości 220 zł.

8 maja policjanci zatrzymali 61-letniego mieszkańca Chociwela, który był poszukiwany przez sąd w Strzelinie. Miał on odbyć karę w Zakładzie Karnym we Wrocławiu.
- Dzień później funkcjonariusze zespołu profilaktyki społecznej z Komendy Powiatowej Policji w Strzelinie zatrzymali  35 letniego mieszkańca Bartoszowej, który był poszukiwany przez sąd w celu odbycia kary we wrocławskim więzieniu – kończy rzecznik.

bom

0

Dodaj komentarz

Dodając komentarz akceptujesz regulamin forum

KOMENTARZE powiadamiaj mnie o nowych komentarzach

REKLAMA


REKLAMA