Express-Miejski.pl

Nadal szukają Przemka. Policja sprawdza każde zgłoszenie

Rodzina, policja i znajomi nadal poszukują 38-letniego Przemysława Pawłowskiego fot.: fb

Po kilku dniach poszukiwań nadal nie ma informacji o losie zaginionego 38-letniego Przemysława Pawłowskiego ze Strzelina.

Przypomnijmy. Mężczyzna ostatni raz widziany był w środę 28 czerwca. O godzinie 6.28 miał pojechać pociągiem do pracy do Wrocławia. Tam, jednak nie dotarł. Pieniądze z bankomatu Banku Spółdzielczego wybierał o godz. 6.21. Na monitoringu widać, jak oddala się od bankomatu, mija Biedronkę i idzie do góry prawdopodobnie w stronę miasta. Ostatnie logowanie jego telefonu było ze Strzelina około godz. 13.30 (prawdopodobnie rejon Borowska-Szczawin). Rodzina na Facebooku informuje, że w tym dniu mężczyzna chodził ulicami: Dzierżoniowska-Rondo-Bella-Pocztowa-Kościuszki-Rynek -Staszica-Moniszki-Brzegowa. Okolo 12.45 na monitoringu widoczny jest w okolicach ronda. Pojawił się też świadek, który twierdzi, że około godz. 12.45 widział go na dworcu kolejowym. Kilkanaście minut później odjeżdżał pociąg do Wrocławia (13.57) - może ktoś z pasażerów zapamiętał Przemka?
- Rozmawiamy z ludźmi, którzy widzieli mężczyznę w dniu zaginięcia. Sprawdzamy też wszelkie informacje, które do nas docierają. Przeglądany był już miejski monitoring. Funkcjonariusze sprawdzali różne instytucje i szpitale. Od dziś intensyfikujemy poszukiwania. W akcji bierze udział 6 policjantów – mówi Ireneusz Szałajko, oficer prasowy strzelińskiej policji.
Do akcji może zostać zaangażowanych więcej mundurowych, gdy zawężony zostanie teren poszukiwań. Funkcjonariusze nie przeczesywali jeszcze terenów przy kamieniołomach. Nie angażowano też płetwonurków.
Na razie poszukiwania prowadzone są w okolicach miejsca zamieszkania 38-latka.
Mężczyzna ubrany był w kolorową koszulę w kratkę (dominują kolory czerwieni), niebieskie jeansy i brązowe buty z białą podeszwą. Miał też czarny plecak.
Wzrost ok.176 cm, nosi okulary, ma 38 lat. Rodzina będzie wdzięczna za każdą informację w sprawie Przemka. Kontakt telefoniczny tel. 697 992 012. Można też kontaktować się ze strzelińską policją.

bom

2

Dodaj komentarz

Dodając komentarz akceptujesz regulamin forum

KOMENTARZE powiadamiaj mnie o nowych komentarzach

 • Nadal szukają Pawła. Policja sprawdza każde zgłoszenie

  2017-07-05 17:20:02

  gość: ~błędy w takim tekście

  Policja nadal szuka PAWŁA??? Czy PRZEMKA PAWŁOWSKIEGO???

 • 2017-07-06 10:09:02

  gość: ~gość

  ostatnio dodany post

  "(...)rodzina będzie WDZIĘCZNA WDZIĘCZNI (...)" ????

REKLAMA