Express-Miejski.pl

Pobicie kobiety i poszukiwania zaginionego Przemka [raport policji]

[zdjęcie ilustracyjne] fot.: policja

W Wiązowie poszukiwany przez policję mężczyzna kopnął w brzuch mieszkankę Kurowa. Kobietę odwiozła karetka do szpitala. Policja poszukiwała też zaginionego 38-latka.

Dnia 4 lipca jednego z mieszkańców Wiązowa zawiadomił policję, że mieszkanka pobliskiej miejscowości została kopnięta w brzuch przez innego mężczyznę. Kobieta uskarżała się na silne bóle brzucha i została przewieziona do Strzelińskiego Centrum Medycznego.

- Na szczęście nic groźnego się jej nie stało. Natomiast policjanci zatrzymali sprawcę w policyjnym areszcie. Jak się okazało mężczyzna był o poszukiwany przez Sąd Rejonowy w Strzelinie w celu odbycia kary więzienia – informuje Ireneusz Szałajki, rzecznik strzelińskiej policji.

Policja nadal prowadzi poszukiwania zaginionego 38-letniego Przemka Pawłowskiego ze Strzelina. Kilka dni temu do komendy zadzwoniła anonimowa kobieta, która przekazała informację, że widziała poszukiwanego idącego drogą od stawów w kierunku Białego Kościoła. Funkcjonariusze natychmiast pojechali na miejsce. Niestety nie napotkano mężczyzny odpowiadającemu rysopisowi.

2 lipca na drodze krajowej w Brochocinku kierowca seata cordoby nie dostosował prędkości do warunków jazdy i wylądował w przydrożnym rowie. Kierowcy z Jeleniej Góry nic się nie stało. Policjanci zatrzymali jego dowód rejestracyjny.

Dnia 3 lipca drogówka kontrolowała prędkość pojazdów na ulicy Oławskiej w Strzelinie. Do kontroli zatrzymała forda, który przekroczył dopuszczalną prędkość o 54 km. Kierowca z województwa małopolskiego stracił prawo jazdy.

5 lipca w Ludowie Polskim kierujący volkswagenem golfem mieszkaniec powiatu nyskiego nie dostosował prędkości do warunków jazdy i wjechał do rowu. Nikt nie został ranny. Sprawcę kolizji policja ukarała mandatem w wysokości 300 zł.

9 lipca w Witowicach drogówka zatrzymała pijanego cyklistę. 48-letni mieszkaniec Drzemilkowic miał ponad promil w wydychanym powietrzu. Po wykonaniu czynności sprawcę zwolniono. Kolejnego nietrzeźwego zatrzymano w Cierpicach. Mieszkaniec Strzelina jechał oplem omegą i miał blisko dwa promile. Funkcjonariusze zabrali mu prawo jazdy. Czeka go sprawa karna i wysoka grzywna.

bom

0

Dodaj komentarz

Dodając komentarz akceptujesz regulamin forum

KOMENTARZE powiadamiaj mnie o nowych komentarzach

REKLAMA


REKLAMA