Express-Miejski.pl

Rodzina zaginionego szukała pomocy nawet u jasnowidza

Jedna z ulotek z apelem o pomoc fot.: bom

Policja, rodzina i przyjaciele nadal poszukują 38-letniego Przemka Pawłowskiego. Pod koniec czerwca mężczyzna wyszedł rano do pracy i do tej pory nie wrócił.

Rodzina zaginionego publikuje na Facebooku apele z prośbą o pomoc. Sprawa trafiła do programu telewizyjnego „Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie”. Przypomnijmy. 28 czerwca Przemek wcześnie rano wyszedł z domu i jak każdego dnia miał pojechać do pracy pociągiem do Wrocławia, gdzie pracował. Kiedy nie wrócił do domu rodzina rozpoczęła poszukiwania.

- Policja poszukiwała go głównie w okolicy, w której mieszkał. Na początki do akcji nie zaangażowano dużej grupy funkcjonariuszy. Mężczyzna jest dorosły, nie leczył się psychiatrycznie. Po kilka dniach do akcji włączono więcej osób. Powołano też specjalny zespół – tłumaczył Ireneusz Szałajko, rzecznik strzelińskiej policji.

Rodzina szukała pomocy nawet u jasnowidza. Do poszukiwań przyłączyli się znajomi, koledzy i przyjaciele rodziny. Przeglądano obraz z monitoringu miejskiego. Wiadomo, że w dniu zaginięcia Przemek pobierał z bankomatu pieniądze. Ślad urywa się w okolicach dworca PKP. Tam jednak nie ma kamer. 38-latek mieszkał z rodzicami. Jest kawalerem. Przed zaginięciem jego zachowanie nie wskazywało na to, że coś złego może się wydarzyć.

- Na początku w jego telefonie było słychać sygnał. Obecnie jego komórka milczy. Od chwili zaginięcia nie ma żadnych informacji, gdzie może przebywać lub co się z nim stało. Apelujemy o pomoc. Sprawdziliśmy tyle miejsc, monitoring, każdy sygnał, każdy ślad i nic – mówi Bogumiła Mierzwińska, siostra Przemka.

Dziś już wiadomo, że Przemek prawdopodobnie pojechał do Wrocławia dopiero około godziny 14. Co dalej się z nim działo – nie wiadomo. Rodzina prosi o każdą informację o miejscu pobytu Przemka Pawłowskiego. Niedawno minął trzeci tydzień poszukiwań.

bom

0

Dodaj komentarz

Dodając komentarz akceptujesz regulamin forum

KOMENTARZE powiadamiaj mnie o nowych komentarzach

REKLAMA


REKLAMA