Express-Miejski.pl

Rusza akcja na bazie znanego reality show

W zadaniach wyczynowych pary będą musiały pokonać lęk - zapowiada Łukasz Krzysztofczyk fot.: bom

Miejska gra terenowa Strzelin Express ma być również ekstremalna i ciekawa. Akcja rozpocznie się 24 września w Strzelińskim Ośrodku Kultury.

Azja Express to program rozrywkowy nadawany przez TVN. Jest produkowany na podstawie holendersko-belgijskiego formatu Peking Express. Program przyciągnął miliony widzów na całym świecie. W 2017 roku otrzymał nominację do Telekamery Tele Tygodnia.

- Strzelin Express to miejska gra terenowa na bazie formatu znanego programu telewizyjnego. To odpowiedź dla mieszkańców na potrzebę zorganizowania czegoś, czego u nas jeszcze nie było. Gra zawiera elementy rekreacji i kultury fizycznej. Wpisowe w całości przekażemy na podopiecznych stowarzyszenia Gramy o życie – zapowiada Łukasz Krzysztofczyk, szef stowarzyszenia.

Uczestnicy będą musieli dotrzeć do różnych punktów na terenie gminy Strzelin. Tam czekać będą na nich wolontariusze z określonymi zadaniami fizycznymi i wymagającymi myślenia.
 
- W zadaniach wyczynowych pary będą musiały pokonać lęk i obrzydzenie. Z pewnością będzie ekstremalnie, jednak więcej nie zdradzę. Całość ma trwać jeden dzień. Jeśli gra wypali planujemy jesienną edycję weekendową – dodaje Łukasz Krzysztofczyk.

W Strzelinie ma być rozlokowanych najwięcej punktów. Zapisy w siedzibie stowarzyszenia przy ulicy Dzierżoniowskiej. Każdy uczestnik będzie musiał podpisać regulamin i wpłacić wpisowe. Odprawa i rozpoczęcie gry – 24 września o godzinie 9 ze Strzelińskiego Ośrodka Kultury (SOK). W placówce ma znajdować się też baza dla par, które odpadły. Na nich będzie czekał ciepły posiłek i napoje. Zapisy w SOK i siedzibie stowarzyszenia przy Dzierżoniowskiej do 17 września.

Jacek Bomersbach

0

Dodaj komentarz

Dodając komentarz akceptujesz regulamin forum

KOMENTARZE powiadamiaj mnie o nowych komentarzach

REKLAMA


REKLAMA