Express-Miejski.pl

Wiadomości

 • Co czwarta osoba w kraju nie zdała matury

  2011-06-30 Region

  Co czwarta osoba w kraju nie zdała matury

  Dziś do wszystkich szkół średnich dotarły wyniki tegorocznych matur. Większość z nich dopiero dziś zacznie przygotowywać statystyki wyników dla danej placówki, ale znane już są wstępne wyniki średnie dla wszystkich maturzystów z całej Polski.

  liczba komentarzy 3

 • Burze i deszcze na Dolnym Śląsku

  2011-06-30 Region

  Burze i deszcze na Dolnym Śląsku

  W najbliższych dniach mieszkańcy Dolnego Śląska mogą spodziewać się ostrych zawirowań pogody. Słońce schowa się za chmurami, a główną rolę odgrywać będą burze i deszcze.

  skomentuj

 • Krajowa ósemka pod kontrolą policji

  2011-06-29 Region

  Krajowa ósemka pod kontrolą policji

  Niektórzy kierowcy rozwijają nadmierne prędkości, często nie zwracając uwagi na warunki panujące na drodze. Dlatego mając to na uwadze Wydział Ruchu Drogowego Komendy Wojewódzkiej Policji we Wrocławiu przeprowadzi wzmożone działania na drodze krajowej nr 8 w celu...

  liczba komentarzy 8

 • Sukcesy naszych strażaków podczas dolnośląskich mistrzostw w Sporcie Pożarniczym

  2011-06-10 Dolny Śląsk

  Sukcesy naszych strażaków podczas dolnośląskich mistrzostw w Sporcie Pożarniczym

  W dniach od 7 do 8 czerwca bieżącego roku we Wrocławiu odbyły się VIII Mistrzostwa Województwa Dolnośląskiego w Sporcie Pożarniczym. Wzięło w nich udział 16 drużyn w konkurencjach zespołowych i 157 zawodników w konkurencjach indywidualnych.

  skomentuj

 • Smaki Regionów - produkty regionalne walczą o zwycięstwo

  2011-06-07 Region

  Smaki Regionów - produkty regionalne walczą o zwycięstwo

  Soczysta szynka, wędzony pstrąg, roladki z suma, kozi ser, farsz do chłopskich gołąbków, zupa borowikowa, przeróżne konfitury, powidła, marynaty i marmolady, a do tego miód i słodycze - takie między innymi produkty żywnościowe i potrawy regionalnego można...

  skomentuj

 • Matematyka - nowocześnie i z pomysłem

  2011-06-01 region

  Matematyka - nowocześnie i z pomysłem

  Interaktywny projekt wykładowców Politechniki Wrocławskiej przygotuje uczniów do matury z matematyki. "Matematyka Reaktywacja" - takim hasłem nazwano narzędzie pomagające w nauce matematyki uczniom szkół ponadgimnazjalnych. Jest to zbiór elektronicznych interaktywnych...

  skomentuj

 • Uwaga! Możliwe burze z gradem!

  2011-06-01 region

  Uwaga! Możliwe burze z gradem!

  Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej - Biuro Prognoz Meteorologicznych we Wrocławiu ostrzega. Dzisiaj na naszym terenie możliwe burze i gradobicia.

  skomentuj

 • Dzisiaj Dzień Dziecka

  2011-06-01 Region

  Dzisiaj Dzień Dziecka

  Dzisiaj jest ten dzień, na który dzieci czekają cały rok. To dzień, w którym każde dziecko oczekuje od rodziców, dziadków, wujków czy ciotek jakiejś niespodzianki, prezentu, podarunku. Co w tym roku jest hitem prezentowym na dzień dziecka?

  skomentuj

 • Bezpłatne badania mammograficzne na Dolnym Śląsku

  2011-05-29 Region

  Bezpłatne badania mammograficzne na Dolnym Śląsku

  Zbliża się okazja do skorzystania przez mieszkanki Dolnego Śląska z bezpłatnej mammografii. 4 mammobusy FADO S.A. Centrum Usług Medycznych z Gdyni w czerwcu odwiedzą aż 40 miejscowości.

  liczba komentarzy 1

REKLAMA


REKLAMA